برگزاری کنسرت به حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۲۱:۴۶ ب.ظ
برگزاری کنسرت به حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو کنسرت آقای بهزاد آزاد دیشب با حضور پرشور همشهریان عزیز برگزار شد. بار دیگر مردم فهیم پارس آباد با حضور در کنسرتی که با هنرمندی آقای بهزاد وبه نفع بیماران مبتلا به سرطان آرزو شکل یافته بود حضور پیدا کردند و دستی یاری گر شدند برای حمایت از همنوعان خود،سالن مملو از تماشاگرانی بود که به حمایت از کنسرت وموسسه آرزو آمده بودند،باید دست مریزاد گفت به این انسانهای نیک اندیش.

کنسرت آقای بهزاد آزاد دیشب با حضور پرشور همشهریان عزیز برگزار شد.

بار دیگر مردم فهیم پارس آباد با حضور در کنسرتی که با هنرمندی آقای بهزاد وبه نفع بیماران مبتلا به سرطان آرزو شکل یافته بود حضور پیدا کردند و دستی یاری گر شدند برای حمایت از همنوعان خود،سالن مملو از تماشاگرانی بود که به حمایت از کنسرت وموسسه آرزو آمده بودند،باید دست مریزاد گفت به این انسانهای نیک اندیش.

سپاسگذاریم از آنانکه آمدند و گرمابخش محفلی بودند که سراسر مهربانی بود، و بی نهایت سپاسگزاریم از هنرمند فرهیخته و توانمند جناب آقای بهزاد آزاد و گروه ارکستر ایشان که با حرکتی انسانی  و در جهت حمایت از مددجویان آرزو موجب تشکیل این برنامه شدند،و سپاسگزاریم از مجری توانمند برنامه آقای محمد رزمی که همیشه با اجرای قوی خود انرژی مثبت را به برنامه های موسسه تزریق میکنند، و در آخر از کلیه دست اندرکاران  وهمه کسانی که مارا در تهیه این برنامه یاری کردند از صمیم قلب سپاسگزاریم.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 0
بازدید دیروز : 13
کل بازدیدها : 309769
:تاریخ بروز رسانی
مرداد ۲۱, ۱۳۹۸