بیانیه چشم انداز
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۳ ب.ظ

موسسین و اعضاء موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو عمیقاً اعتقاد دارند که مبارزه با مشکلات و دردهای همنوعان از وظایف انسانی و اخلاقی نوع بشر می باشد و هدایت و راهبری این امر نیازمند همت بالا و تلاش خستگی ناپذیر است. در این میان با توجه به ابتلا سالانه بیش از ۷۰ هزار مورد به بیماری سرطان در کشور و فشار هزینه های مالی و معنوی این امر بر بیماران، خانواده ها و جامعه، لزوم حمایت بیشتر از این قشر و هدایت کمک های اجتماعی و دولتی بیش از پیش به چشم می آید. بی شک توقف گسترش بیماری سرطان و حمایت از برنامه های درمانی و بازیابی توان بیماران مبتلا به سرطان، تنها با برقراری حمایت های مالی و معنوی و سیستماتیک مردمی و دولتی ممکن می باشد.

این موسسه خیریه با مشارکت جمعی از نیکوکاران و صاحب نظران جهت مشارکت در اجرای این امر مهم و برای راهبری و سازماندهی در ارائه خدمات حمایتی و پشتیبانی از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده های آنان و نیز برنامه های راهبردی در پیشگیری، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی عمومی و نیز مبارزه با عوامل خطرناک اشاعه دهنده سرطان تاسیس گردیده است.


چشم انداز
موسسه آرزو به شماره ثبت ۹۱ در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با انگیزه تلاش در جهت کمک و یاری به انسانهای نیامند مبتلا به سرطان و کاستن آلام و رنجهای مبتلایان به همت افراد خیر در شهرستان پارس آباد آغاز کرده یک نهاد مردمی است که هزینه های انجام این عمل خیرخواهانه از راه کمکهای مردمی مانند هدایا،نذورات ، حق عضویت و قلکهای شهری و خانگی تامین میشود.حمایت این موسسه از بیماران و خانواده های آنها با جلب مشارکت های مردمی تکیه گاه امیدواری را فراهم می سازد. آرزو دریایی از مهر و محبت است که گستره چتر حمایتی آن حامی نیازمندان است.

در این راستا شفافیت، عملکرد تخصصی، کارآمدی منابع و جلب مشارکت های عمومی از ارزش های بنیادین موسسین می باشد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 6
بازدید دیروز : 10
کل بازدیدها : 309529
:تاریخ بروز رسانی
مرداد ۲۱, ۱۳۹۸