درخواست قلک
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۵ ب.ظ

قلکها و صندوقهای آرزو راهی ساده و مطمئن برای پس انداز مبالغ اندک شما برای کمک به بیماران مبتلا به سرطان است. این نمونه ها در انواع صندوق پلکسی کوچک (رومیزی) و بزرگ (زمینی)  و قلکها موجودند.

 

قلکهای آرزو مناسب منزل، صندوقهای پلکسی کوچک مناسب محل کار و صندوقهای بزرگ مناسب سازمانهای پرتردد و اماکن عمومی می باشند.

وجود قلک در محل شما نشان دهنده نیت خیر و ارتباط عاطفی شما با سایرین است. هر قلک  در خانه شما به شیوه بصری موسسه آرزو را به اقوام و آشنایان معرفی و تبلیغ می کند. شما هم می توانید با داشتن یکی از این قلکها در منزل در تامین هزینه های بیماران نیازمند و تحت حمایت موسسه سهیم باشید.

فرایند تخلیه قلک
به منظور تخلیه قلک  و در صورت تمایل دریافت قلک جدید، نماینده موسسه آرزو با هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه نموده و نسبت به باز کردن قلک و شمارش وجه داخل آن در حضور فرد نیکوکار و یا نماینده وی اقدام می نماید. پس از دو بار شمارش وجه و اطمینان از درستی مبلغ شمارش شده، یک برگ رسید موسسه که مبلغ موجود در قلک در آن درج می شود به فرد نیکوکار داده می شود.
در صورتیکه نیکوکار به هر دلیلی تمایل به باز کردن قلک در آن محل را نداشته باشد قلک به موسسه آورده شده و پس از باز شدن شمارش می گردد. مبلغ حاصله به یکی از شیوه های مقتضی اعم از تلفنی، ارسال پیامک، نامه کتبی و یا پست الکترونیک به فرد نیکوکار اعلام و تشکر می گردد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 13
کل بازدیدها : 309770
:تاریخ بروز رسانی
مرداد ۲۱, ۱۳۹۸