کمک نوع دوستانه دانش آموزان مدرسه شهادت روستای قره داغلو پارس آباد
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۲۱:۱۱ ب.ظ
کمک نوع دوستانه دانش آموزان مدرسه شهادت روستای قره داغلو پارس آباد یاوران خردسال مدرسه شهادت روستای قره داغلو با دلهایی به وسعت دریا به یاری کودکان و بیماران مبتلا به سرطان آرزو شتافتند وبا اهدای پاکت مهربانی کمک نوع دوستانه خود به مبلغ شش میلیونو نهصدو سی هزار ریال را به موسسه خیریه آرزو اهدا کردند. این مراسم پرشور و معنوی با حضور هیئت مدیره،کارکنان موسسه […]

یاوران خردسال مدرسه شهادت روستای قره داغلو با دلهایی به وسعت دریا به یاری کودکان و بیماران مبتلا به سرطان آرزو شتافتند وبا اهدای پاکت مهربانی کمک نوع دوستانه خود به مبلغ شش میلیونو نهصدو سی هزار ریال را به موسسه خیریه آرزو اهدا کردند.

این مراسم پرشور و معنوی با حضور هیئت مدیره،کارکنان موسسه ،مدیریت محترم و کادر آموزشی این مدرسه برگزار گردید،و کارکنان موسسه آرزو با همکاری دلسوزانه کادر آموزشی مدرسه شهادت نسبت به جمع آوری پاکت مهربانی اقدام نمودند.

سپاس فراوان از خانم قهرمانی مدیریت محترم و کادر آموزشی این مجموعه که با همکاری صمیمانه موجب فراهم شدن این حرکت خیرخواهانه شدند ، و سپاس از توجهی که والدین و کادر آموزشی این مجموعه در جهت درونی کردن مفاهیم والای انسانی دراین کودکان می کوشند .

قدردان آن دستانی هستیم که همیشه گرم اند و آماده فشردن دستان همنوعانشان .

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 12
کل بازدیدها : 304070
:تاریخ بروز رسانی
مرداد ۲۱, ۱۳۹۸