موسسه خیریه آرزو به مناسبت تاسوعای حسینی،ارزاق مهربانی که با یاری و همدلی خیّرین گرانقدر موسسه تهیه شده بود، در بین مددجویان مبتلا به سرطان تحت پوشش آرزو توزیع کرد.

در ابتدای مراسم حمید خدادوست مدیر عامل موسسه خیریه آرزو، فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به مددجویان تحت پوشش و جمع حاضر در این مراسم تسلیت عرض نمودند و با بیان این جمله، روز تاسوعا را مختص قمربنی هاشم دانسته و با سخنانی روحانی و معنوی که این روز داروخانه ها بسته است ولی داروخانه قمر بنی هاشم (ع) باز بوده به ابوالفضل العباس(ع) توسل یافتند و از علمدار کربلا برای تمام بیماران شفاعت طلبیدند.

ایشان در ادامه از تمام حامیان ارزشمند موسسه که همیشه یار و پشتیبان موسسه خیریه آرزو هستند قدردانی ویژه کردند و خیّرین موسسه را صاحبان اصلی این موسسه دانسته و خود و عوامل اجرایی این موسسه را خادمان و خدمتگذارانی که رابط بین خیّرین و بیماران هست دانستند، و سخنان پایانی خود را از زحمات هیئت مدیره،هیئت امنا و کارکنان زحمت کش موسسه که شبانه روز در تلاشتند قدردانی نموده و به پایان رساندند.
در ادامه این مراسم نیز مداح اهل بیت حاج احد خلفی نوحه ای در وصف اباعبدالله الحسین(ع) برا جمع حاضر سرودند و فضایی معنوی به این مراسم بخشیدند .
در انتهای مراسم نیز ارزاق مهربانی حاوی (گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، روغن، سیب) به ارزش بیش از ۲۶میلیون تومان ،در بین مددجویان تحت پوشش توزیع گردید.