توزیع 150بسته ارزاق مهربانی در بین مددجویان تحت پوشش، به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

موسسه خیریه آرزو به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با استعانت از پروردگار متعال و کمک های خیرخواهانه و بی دریغ یاوران ارزشمند موسسه خیریه آرزو، بسته های حمایتی غذایی در قالب کمک همدلانه آماده نموده و در بین ۱۵۰ نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد مردمی توزیع نمود.

حمید خدادوست مدیرعامل موسسه خیریه آرزو با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم آرمان ها و ارزش های حضرت فاطمه زهرا(س) را در جامعه ترویج نماییم که نمونه بارز آن دستیگری از نیازمندان است.
خدادوست تصریح کرد: احسان و نیکوکاری فرهنگی است که حضرت زهرا(س) و ائمه معصومین به آن سفارش کرده‌اند و بارها شنیده‌ایم که آن حضرت در شب عروسی، لباس خود را به فقیر داده است.

ایشان کمک‌های مؤمنانه را یک حرکت مثبت در جامعه دانست و عنوان کرد: کمک‌های مؤمنانه برکات روحی و روانی دارد چرا که مردم احساس ناامیدی نخواهند کرد و می‌دانند خیّرین به فکر نیازمندان هستند.
بسته های اهدایی جمعا بالغ بر سیصد میلیون ریال حاوی ( گوشت، برنج، روغن، چای، رب، ماکارونی، خرما، سیب زمینی و بسته بهداشتی) و ارزش هربسته ۲ میلیون ریال بود که در بین ۱۵۰ نفر از مددجویان نیازمند موسسه خیریه آرزو توزیع گردید.

 

  • نویسنده : ایرج ابراهیم پور
  • منبع خبر : موسسه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو