برسر آنم که کز زدست برآید                                         دست به کاری زنم که غصه سرآید

موسسه آرزو یک نهاد مردمی و غیرسیاسی است که در اسفند سال 1386به منظورحمایت و کمک به کودکان  و بیماران مبتلا به سرطان در جهت درمان و تسکین رنج آنان در شهرستان پارس آباد  با نیت خیرخواهانه موسسین این خیریه تاسیس گردیده و در خدمت مددجویان مبتلا به سرطان و خانواده آنان است . از کلیه عزیزان و بزرگوارانی که در جهت رشد و اعتلای این موسسه خیریه زحمات زیادی را متقبل شده اند .مخصوصا خیرین نیک اندیش این موسسه که همواره یاریگر این موسسه بوده اند به رسم ادب از زحمات ارزشمندشان و از نیت خیرخواهانه و نیک اندیشانه همه آنان از صمیم قلب سپاسگزاریم . و اجرشان با خدا.

همواره بیماری سرطان این عفریت مرگ آفرین موجب ترس و اضطراب مبتلایان و خانواده آنان بوده و منجر به از هم پاشیدگی اقتصادی و روانی خانواده ها میشود . اما امروزه با توجه به پیشرفت علمی درصورت درمان به موقع بیماری سرطان دیگر تابو نیست و میتوان به این تابوی ترسناک غلبه کرد .

موسسه خیریه آرزو با اتکال به خداوند منان  و با کمک مردم بزرگوار و سخاوتمند با گستردن چتر حمایتی خود توانسته است با پذیرش بیماران مبتلا به سرطان از آلام و رنج و اضطراب بیماران و خانواده آنان بکاهد. و جلوی و از هم پاشیدگی اقتصادی و روانی خانوده های بیماران نیازمند مبتلا به سرطان را بگیرد .

هزینه انجام این رسالت بزرگ و الهی که همانا خدمت به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان و خانواده آنان است . از طریق کمک مردم نوع دوست و نیک اندیش و به طرق مختلف از طریق  هدایا , نذورات , حق عضویت , صندوقهای مستقر در شهر و ادارات  دولتی و عمومی  و قلکهای خانگی و کمکهای افراد خیر تامین میگردد .

در این موسسه صداقت و شفافیت حاکم است و همه فعالیتها در چهارچوب قوانین و مقررات و حمایتها نیز برابر دستورالعمل مصوب در هیئت امنا و هیئت مدیره انجام میگردد و گزارش مالی شامل درآمدها و هزینه ها بصورت شفاف هر  ماه در وب سایت موسسه قرار داده میشود . وهر سه ازطریق خبرنامه اخبار موسسه و   گزارش مالی سه ماهه به استحضار مردم نوع دوست می رسد. وعلاوه بر این ماهانه گزارش مالی به مراجع ذیصلاح ارسال میشود .  وسالانه به صورت داوطلبانه حساب های موسسه شامل کلیه درآمدها وهزینه ها توسط شرکت رسمی حسابرسی , حسابرسی می شود.از تمامی اقشار انتظار داریم با توجه به افزایش تعداد بیماران مبتلا به سرطان و افزایش هزینه درمان با کمکهای بزرگوارانه خود مارا در جهت رسیدن به هدف والا یاری فرمایند .

اعضای هیئت مدیره و هیئت امنا از کلیه امکانات خویش با بهره گیری از همفکری افراد خیرو آگاه جامعه برای بالا بردن کیفیت کمک و یاری به مددجویان و همچنین دادن آگاهی لازم برای پیشگیری مراقبت و شناخت عوامل خطر از طریق توزیع بروشور ,تراکت ـ کتب مختلف , کانال تلگرام و سایت موسسه تلاش میکند . فعالیت مدیرعامل , اعضای هیئت مدیره و هیئت امنا فی سبیل الله میباشد . و ریالی از موسسه بابت فعالیت دریافت نمیکنند .