دریافت قلک مهربانی آرزو

با داشتن قلک های آرزو و کمک از طریق این قلک ها در تأمین هزینه های دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان آرزو مشارکت داشته باشیم.

سال هاست که سقف همدلی آرزو مأمنی برای امیدها و کاستن آلام دردها و رنج هایمان شده است.

باتوجه به نیاز مداوم و همیشگی موسسه خیریه آرزو به پشتیبانی و حمایت های خیرین و تمام اقشار جامعه، یکی از آسان ترین و در دسترس ترین راههای کمک به بیماران مبتلا به سرطان، داشتن قلک های مهربانی آرزو در خانه ها و محل های کارمان است.

انواع قلک های آرزو طی سال ها فعالیت موسسه، بر حسب نیاز طراحی شده و در تمام نقاط شهر از جمله مکان هایی همچون خانه ها، اداره ها، فروشگاه ها، رستوران ها، بیمارستان ها، داروخانه ها، مطب ها، خیابان ها(صندوق های فلزی ایستاده) و … مستقر گردیده تا حامیان ارزشمند موسسه خیریه آرزو بتوانند دسترسی راحت تری به قلک های آرزو داشته باشند و در محل کار خود علاوه بر ترویج فرهنگ کمک به هم نوع و گسترش حس مسئولیت اجتماعی، در تأمین هزینه های دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان، ما را یاری و همراهی کنند.

هزینه های دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان به طرز سرسام آوری افزایش یافته و راه بهبودی بیماران تحت پوشش موسسه بدون مشارکت های اجتماعی امکان پذیر نیست.

در گستره زندگی همیشه امید و زندگی ادامه داشته چون ایمان داریم که قلب های مهربان جز مهربانی چیزی نیاموخته اند و پشتوانه پایدار موسسه در مسیر سخت درمان و سلامتی دوباره مددجویانمان هستند.

 

مهرتان همیشه همراه مان بوده و محبت بی درغ تان چراغ راه مان گشته است🍀🍀🍀

برای دریافت قلک های همدلی آرزو با شماره تماس های زیر تماس تماس حاصل نمایید.

04532788424 – 09147534107

  • نویسنده : ایرج ابراهیم پور
  • منبع خبر : موسسه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزو