🔆۱۶اسفندماه سالروز تأسیس موسسه حمایت از کودکان و بیماران مبتلا به سرطان آرزو

موسسه خیریه حمایت از کودکان و بیماران مبتلا به سرطان آرزو در چنین روزی در زمستان سال ۱۳۸۶ در شهرستان پارس آباد مغان به دست افرادی خیرخواه تأسیس و‌ هدفش یاری رسانی به بیماران مبتلا به کانسر در شهرستان و منطقه بود.

سیزده سال از آن روز میگذرد و در آستانه چهاردهمین سال تأسیس موسسه خیریه آرزو هستیم و راه خیرخواهی در این موسسه مردم نهاد در راستای کمک به هم‌نوع ادامه دارد.

💟سیزدهمین سالروز تأسیس موسسه را به تمامی حامیان و‌ همراهان ارزشمند موسسه آرزو تبریک می گوییم.

موسسه خیریه آرزو توانسته سیر تکامل خود را در این سال ها سپری کند و با مشارکت انسان های شریف و‌ داوطلب و خیّرین بزرگوار دست در دست هم دادیم تا با نثار عشق و‌ محبت مان و جمع آوری کمک های نوع دوستانه نگذاریم خانواده های بیماران مبتلا به سرطان زیر‌ بار سنگین مالی و‌ روحی این بیماری عزیزانشان را از دست دهند.

سقف همدلی آرزو محلی شد برای شریک شدن احساسات و درد هایشان، لبخندها، ادای عشق و نثار مهربانی و‌ تقسیم شادی ها در بین همنوعان مان، در این سالها تعداد زیادی از انسان های خیّر با روحیه خیرخواهانه به ما اضافه شدند و‌ ما را در این راه یاری و همراهی کردند.
این مجموعه در این سال ها میزبان بیش از ۹۰۰بیمار مبتلا به سرطان از شهرستان پارس آباد، شهرستانهای منطقه مغان، بخش ها و روستاهای تابعه این شهرستان بوده و این بیماران را تحت پوشش کامل این موسسه قرار داده و یاری رسانی کرده است.

موسسه خیریه آرزو در این سالها با خلوص نیت، شفافیت مالی، صداقت و پاسخگویی به خیّرین، موجب جلب اعتمادشان گشته، چون بدون اعتماد و حضور این عزیزان هرگز قادر به ادامه این راه نبودیم.

اهدافمان بزرگ است چون به صداقت راهمان ایمان داریم و در‌ جهت گسترش و پیشبرد اهدافمان تلاش می کنیم.

از تمام حامیان ارزشمند موسسه خیریه آرزو که در این سالها یار و‌ همراه ما بوده اند صمیمانه سپاسگزار و قدردانشان هستیم و از درگاه باریتعالی برای این عزیزان طول عمری با عزت خواهانیم، خداوند پشت و‌ پناهشان باد.

تولد موسسه خیریه آرزو مبارک باد❤️

 

  • نویسنده : ایرج ابراهیم پور
  • منبع خبر : موسسه حمایت از کودکان و بیماران مبتلا به سرطان آرزو